Заснована в 2003 році, компанія SILIKONI постачає хімічну продукцію промислового та художнього призначення. Маючи в своєму активі асортимент з більш ніж 60 найменувань товарів, наша компанія успішно зайняла своє місце на ринку України і просувається далі. Крім того, вже багато років ми тесно сотрудничаем с компанией  Silikony SK в Словації*.

За роки свого існування SILIKONI почали постачати окрім промислових силіконів, також і силіконові мастила, поліуретан, змазку, силікони для форм, заливочні компаунди і резинотехнічні вироби, что дозволяє задовольнити ексклюзивні запити кожного клієнта.

Головним напрямком нашої діяльності є формувальні матеріали - силікони і поліуретани для виготовлення форм. Готові форми можна використовувати значну кількість разів, форми із деяких наших матеріалів можна навіт вивертати навивіріт, як рукавичку. Широкий асортимент силіконів для форм дозволить Вам підібрати саме той матеріал, з яким Вам зручніше працювати і який в готовому вигляді допоможе Вам найкращим чином досягти поставлених Вами завдань.

Одна з пропозицій — силіконові мастила. Для їх виробництва використовується органічна і неорганічна сировина. Головною складовою цього матеріалу є силіконове масло. Ми пропонуємо три основних види даної продукції: густі змазки, при виготовленні яких в силіконове масло додають загущувач, рідке силіконове масло і аерозолі, які виготовляються шляхом додавання газу пропилену.

Ми співпрацюємо з компаніями будь-якої форми власності, а також з кінцевими споживачами і пропонуємо можливість обрати найкомфортніший способ оплати, а Ваше замовлення будет найшвидшим часом відпарвлений в будь-якую точку України.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити як невелике замовлення, так і оптове - незалежно від обсягу ми гарантуємо високий рівень обслуговування.

Купаючи наш товар, Ви не тільки отримуєте якісну продукцію, але і консультацію по будь-яким питанням, пов'язаним зі зберіганням ії в Ваших проєктах.