Товари всіх категорій належної якості можуть бути повернуті з компенсацією повної вартості в разі, якщо він не був використаний, упаковка герметично закрита, а повернення здійснене протягом 14 днів (для товарів в заводській упаковці) або 5 днів (для товарів в розфасовувальної тарі). Оплата вартості доставки здійснюється покупцем. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту отримання нами повернутого товару.

Товари всіх категорій неналежної якості можуть бути повернуті після відкриття упаковки тільки в разі, якщо не були порушені умови і терміни зберігання, представлені в інструкціях на сайті. Оплата вартості доставки здійснюється покупцем.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту отримання нами повернутого товару за реквізитами, вказаними покупцем.

Для оформлення повернення прохання зв'язатися з нами по електронній пошті info@silikoni.com.ua із зазначенням причини повернення, умов зберігання та дати розкриття упаковки, номера замовлення, а також реквізитів для повернення грошових коштів.