Ми дуже цінуємо Вашу думку про нас і наші товари, тому ми вирішили заохотити Вас поділитися нею на нашому цьому сайті. Для цього ми кожного місяця будемо розігрувати знижку на суму 500грн, яку Ви без жодних обмежень можете використати в нашому інтернет-магазині. 

У  розіграші може взяти участь будь-який покупець, який:

  1. Оформив та отримав замовлення
  2. Залишив коментар до придбаного товару.

Залишіть  відгук на сторінці придбаного товару на нашому сайті (silikoni.com.ua) таким чином, щоб ми могли ідентифікувати Вас і перевірити, що дійсно саме Ви оформлювали замовлення. Для  підтвердження участі в розіграші, просимо Вас залишати його авторизувавшись в профіль на сайті або надіслати скрін відгуку або будь-яке інше підтвердження зручним способом: y Direct, Messenger Facebook, Telegram, Viber або на пошту: info@silikoni.com.ua.

Кожному  учаснику, який виконав умови розіграшу, буде присвоєно свій номер, серед яких буде визначатися переможець шляхом вибору випадкового номера за допомогою сервісу: www.random.org

У  розіграші беруть участь коментарі, залишені протягом місяця, до моменту оголошення  переможця. Результати  розіграшу будуть озвучені в перших числах наступного місяця на нашій Instagram-сторінці. Додатково ми особисто зконтактуємо з переможцем.